Stavebný pozemok Green Residence Hrubá Borša

Cena:
53 720,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Hrubá Borša
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:na pozemku
Plocha pozemku:680 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:HT 6
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj uzavretý komplex pozemkov s inžinierskymi sieťami, zakomponovaných do prírodných scenérií s výhľadom na golfové greeny. Záverečná etapa úspešného projektu Green Resort pod názvom Green Residence je zlatým klincom celého projektu, ktorý je vzdialený len 6 km od Senca.
Etapa Green Residence je rozdelená na 4 hlavné časti obytných pozemkov situovaných do areálu golfového ihriska.
1. časť sa nachádza v blízkosti vstupu do areálu, kde hlavná brána je zabezpečená elektronickou rampou. V tejto časti je plánovaný klubový dom s detským ihriskom, gril zóna, externé fitness centrum a bazén. V celom areály je zabezpečená starostlivosť o zeleň.
Voľných pozemkov je okolo 40 vo výmere od 640 m2 do 1600 m2. m2 stojí od 79 € - 130€
V obci Hrubá Borša sa nachádzajú dve materské školy – jedna slovenská , jedna anglická, jazdecká škola, reštaurácia, potraviny, oddychová zóna s detskými ihriskami, cykloturistické trasy. Je tu možnosť splavovať rieku Čierna Voda či prechádzať sa v Boršianskom a Andrašiovskom lese. Svoj voľný čas si môžete vychutnať v Senci na Slnečných jazerách, ako aj v Aquaparku Senec, alebo v Aquaparku Galandia. V katastri obce sa nachádza 50 ha vodných plôch, ktoré sa v budúcnosti stanú novou rekreačnou oblasťou.
V prípade záujmu Vám radi poskytneme BEZPLATNÉ hypotekárne poradenstvo. Zariadime výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver.

© Fotografie s textom sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Abertal s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Hana Tvrdoňová
Telefón:0903268726
E-mail:tvrdonova-ZVNC-abertal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2