O NÁS

 

Sme Gabriela a Pavol Polaček, rodina žijúca v Chorvátskom Grobe, ktorá založila Abertal realitnú spoločnosť v roku 2014. Odrazom dlhoročných pracovných skúseností z praxe je ponuka komplexných služieb v našej realitnej spoločnosti. Pridanou hodnotou je schopnosť vidieť realitný trh v súvislostiach. Hypotéky, marketing a poradenstvo sú na Gabriele a obchodno - investičná činnosť na Pavlovi. Časom sa do našej realitnej rodiny pridali kolegovia – lokalitní realitní makléri. Služby sústreďujeme na lokality, kde je naša konkurenčná výhoda v osobnej znalosti lokality z rôznych uhlov pohľadu, a tak vieme reflektovať na špecifické potreby klienta. Uvedomujeme si, že každý klient je iný a má svoje vlastné potreby.

 

Naše prečo

Po vyše 17-ročnej aktívnej účasti v praxi  vo sfére finančníctva, obchodu a investícii v nás dozrela myšlienka uplatniť naše široké a cenné skúsenosti, kombinované s osobnými predpokladmi, v oblasti realít na Slovensku.

Cítime potrebu ovplyvniť ponuku na slovenskom trhu realitných kancelárií a dať tak MOŽNOSŤ klientom, ktorí hľadajú :

  • profesionalitu, ktorá pre nás znamená záväzok, že dostanete kvalitné služby,
  • komplexnosť, ktorá sa odrazí v tom, že na úplne všetko potrebné budeme myslieť za vás,
  • inovatívny osobný prístup, že odpovieme na vaše špecifické potreby a sme „znalci lokality“,
  • a TRVALÉHO SPRIEVODCU, ktorý je schopný vás sprevádzať potrebami v realitách po celý život.

Chceme ovplyvniť slovenský realitný trh tým, že doň vnesieme rodinné hodnoty, ktorými sa riadime u nás v Abertal realitnej spoločnosti. Ceníme si: Otvorenosť. Pochopenie. Zodpovednosť. Myslíme si, že kúpa, alebo predaj nehnuteľnosti, je dôležitý moment v živote klienta a dávame si záležať na tom, aby zostal preňho príjemným zážitkom ☺

 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2