REFERENCIE

 

Prejavujem veľkú spokojnosť s realitnou kanceláriou Abertal a hlavne s realitnou maklérkou Hanou Tvrdoňovou, ktorá bola naším
sprostredkovateľskom pri kúpe bytu, o ktorý sme prejavili záujem. Vysoko profesionálny a ľudský prístup pri riešeniach všetkých
detailov spojených s kúpou bytu hodnotím na vysokej úrovni. Vždy ochotná a ústretová. Takisto by som chcel vyzdvihnúť samotný prístup finančnej poradkyne pani Polačekovej, ktorá riešila všetky detaily v rámci banky vždy nápomocne a profesionálne.

Realitná kancelária ma presvedčila o svojom proklientskom prístupe a v plnej miere ju odporúčam.
Klient: Dušan Labanc

 

Bola som veľmi spokojná so službami tejto realitnej kancelárie. Pan Polacek -realitny makler bol veľmi ochotný,  rýchly a seriózny v jednaní,  vedel dohodnúť vo veľmi krátkom čase termín na obhliadku s majiteľom bytu a obstarať potrebne dokumenty k predaju bytu. Takisto poskytol dôležité informácie čo sa týka nadobudnutia vlastníctva a odovzdania bytu.  Ďakujem.

Klient: Lucia Lacková

 

S realitnou kanceláriou Abertal sme boli nadmieru spokojní. Zabezpečili nám rýchlu pomoc a pri hľadaní našich vysnívaných nehnuteľností nám boli maximálne nápomocní. Naša spoločnosť sa na nich určite obráti aj v budúcnosti.

Klient: Balázs Zagyi, konateľ Kvalitnypreklad.sk"

 

Profesionálny prístup, výborný servis a bezproblémová komunikácia. Som rád, že v Abertal a pánovi Polačekovi som našiel partnera, ktorý používa zdravý rozum a hľadá riešenia šité na mieru. Prajem veľa úspechov a ďakujem

Klient: Mgr. Braňo Nikolini

 

Realitná spoločnosť Abertal, s.r.o.nám sprostredkovala predaj nehnuteľnosti - byt v lokalite Karlova ves, Bratislava. Vysoko pozitívne hodnotím prístup realitnej maklérky Hany Tvrdoňovej za jej profesionálny prístup, maximálnu ochotu a pomoc pri zabezpečení všetkých náležitostí týkajúcich sa predaja bytu. Spoločnosť nás svojim prístupom presvedčila o jej dlhodobých skúsenostiach a znalostiach v oblasti realít. Komunikácia s maklérkou bola vysoko profesionálna a spoľahlivá. Oceňujem flexibilitu a prístupnosť k hľadaniu riešení k vzniknutým situáciám.

Vzhľadom na vyššie uvedené vrelo odporúčam spoločnosť Abertal, s.r.o. a realitnú maklérku Hanu Tvrdoňovú ako spoľahlivého a profesionálneho partnera v oblasti riešenia realít.

Klient: Diana Vďačná

 

Moja druhá hypotéka a druhá skúsenosť s hypotekárnou poradkyňou - takto si to presne predstavujem. Profesionálny, otvorený a mimoriadne trpezlivý a osobný prístup. Výber banky a hypotéky nad naše očakávanie, nakoľko sme po predchádzajúcom zbežnom vlastnom prieskume neverili, že pri našich finančných okolnostiach sa nám podarí získať hypotéku za tak dobrú sadzbu a navyše tak jednoducho. Veľmi ďakujeme a tešíme sa na pokračovanie spolupráce s p. Polačekovou, keďže plánujeme hypotéku v blízkej dobe navyšovať.

Klient: Michal Hodža

 

Potreboval som pomôcť s prenájmom bytu. Od spoločnosti Abertal reality som dostal rýchlu a profesionálnu službu. Konečne som sa nemusel starať o nájomnú zmluvu, ktorá bola výborne pripravená.

Klient: Oliver Pruška

 

Pani Polačeková nám skutočne pomohla pri vybavovaní hypotéky a veci súvisiacích s kúpou nehnuteľnosti. Bola veľmi ochotná a všetko dotiahla do úspešného konca, aj napriek tomu, že komunikácia s predavajúcim nebola jednoduchá. Za to jej chceme veľmi pekne poďakovať a určite ju budeme odporúčať ďalej. 

Klient: Veronika Hubertová

 

S realitnou kanceláriou Abertal reality spolupracujem už od jej založenia. Bol som jedným z jej prvých klientov. Ich priateľsky prístup, flexibilita, profesionalita a drive ma presvedčili, aby som s nimi v spolupráci nielen pokračoval, ale ju aj posunul na vyššiu úroveň.

Klient: JUDr. Martin Winkler

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2